Хто такий Даніель Дайнс

  • Зараз Даніель Дайнс – генеральний директор UiPath Inc, компанії, що виробляє програмне забезпечення для автоматизації бізнес-процесів.
  • Його стартап нещодавно залучив 1,3 мільярда доларів, розмістивши свої акції на біржі.
  • 49-річному Даніелю належить акції компанії на суму 6 мільярдів доларів, що робить його одним з 500 мільярдерів у світі.

Цікаво Обігнала Tesla: яка компанія насправді створила першу у світі безпілотну електровантажівку

Як Даніель Дайнс став мільярдером

У Румунії Даніель Дайнс вивчав математику та інформатику в Бухарестському університеті. Тоді ще країною керував диктатор Ніколае Чаушеску. У свої 20 з гаком років амбітний хлопець вирішив поїхати у США та знайшов роботу в компанії Microsoft.

Для когось, хто переїжджає у свої двадцять з Європи до США, адаптація є справжнім викликом. Хоча професійно кажучи, мій досвід роботи в Microsoft був чудовим,
– сказав він.

Проте статус трудового мігранта не влаштовував Дайнса. Він вирішив повернутися до Румунії та заснувати компанію, яка тепер автоматизує низькокваліфіковані завдання, які зазвичай виконують працівники у країнах з низькими зарплатами.

У мене була божевільна ідея повернутися назад і створити компанію,
– згадує Даніель.

Цікаво, що найбільший виклик у створенні компанії, став головною зброєю Даніеля. Адже створювати компанію в такій країні, як Румунія, – важко, але результат того вартий.

Відкриття компанії з невеликого місця без ринку має приховану перевагу: це змушує вас мислити глобально з першого дня,
– сказав він.