З оприлюднених на одному з китайських ресурсів світлин стало відомо, що електромобілі реалізовуватимуть під брендом Foxtron. Авто схоже на кросовер та має великий екран для управління транспортним засобом на панелі водія.

Читайте також Як організувати промокампанію на раз-два-три: легко, швидко, влучно

Що відомо про компанію Foxconn

Тайванська Foxconn останнім часом робить впевнені кроки у напрямку міжнародного авторинку. Так, минулого року компанія розробила платформу обладнання та програмного забезпечення для електромобілів і заявила про випуск власного твердотільного акумулятора до 2024 року.

На початку жовтня компанія придбала більшу частину заводу Lordstown в Огайо, а також будує ще один великий завод у Вісконсіні, де планує розширювати виробництво власних електромобілів.

Очікується, що автомобіль, який вдалось зазнімкувати, буде представлений на офіційній презентації Foxconn разом з двома іншими моделями компанії 18 жовтня.

Світлини авто, які потрапили у мережу / Фото Autohome

Світлини авто, які потрапили у мережу / Фото Autohome

За попередніми даними, електромобілі Foxtron вийдуть на серійне виробництво і потраплять на ринки США та Таїланду у 2023 році.

Зазначається, що окрім власних електромобілів, Foxconn веде переговори про виробництво авто для брендів Lordstown, Fisker і навіть Apple.