Відомо, що більшість працівників приходитимуть в офіси у понеділок, вівторок та четвер. Де вони працюватимуть у четвер та п'ятницю залежатиме вже від них.

До теми Сотні співробітників Apple пишуть спільний лист до Тіма Кука: в них одна вимога

Кук вважає, що робочі відеодзвінки з дому не можуть замінити комунікацію повністю. Гендиректор впевнений, що працівникам бракує спілкування.

Попри все те, чого ми змогли досягти дистанційно, правда полягає в тому, що у 2020 році нам не вистачало чогось істотного – один одного,
– написав Кук.

"Відеоконференції, звичайно, звузили відстань між нами, але є речі, які просто не можна замінити", – наголосив він.

Дистанційна робота все ж буде

Кук також зазначив, що працівники можуть повноцінно працювати вдома протягом 2 тижнів на рік. Вони зможуть самостійно обрати, коли саме хочуть змінити підхід до роботи.

Це може бути ближче до сім'ї та коханих, зміна обстановки, несподівані подорожі або інша причина,
– пояснив Кук.

Менеджери погоджуватимуть запити на роботу вдома.

"Наразі дозвольте мені просто сказати, що я з нетерпінням чекаю, коли побачу вас. Я знаю, що я не самотній, але ми втрачаємо активність, енергію, творчість, співпрацю наших особистих зустрічей та відчуття спільноти, яку ми побудували", – сказав Кук.

Новини інших компаній

  • Відомо, що Apple зосереджується на офісній роботі більше, ніж деякі інші компанії.
  • Наприклад, Facebook, Twitter і Microsoft дозволять співробітникам продовжувати працювати вдома навіть після пандемії.
  • Компанія Google заявила, що очікує впровадити модель, подібну до моделі Apple – тобто гібридну. Генеральний директор Google Сундар Пічаї заявив, що компанія буде застосовувати гнучкий підхід.