Вже давно у ЗМІ поширюють інформацію про те, що Apple працює над проєктом автономних автомобілів Project Titan. Однак це перебуває під суворою таємницею та охороною. Ніхто ніколи офіційно не підтверджував цього.

До теми Сяяв від щастя: Джефф Безос був у захваті від логотипу Amazon і сказав кумедну фразу

Деякі повідомлення, поширені у ЗМІ, доводять те, компанія вела перемовини з виробниками автомобілів. Зокрема, з Nissan та Hyundai – говорили про партнерство.

Що сказав Тім Кук

Коли журналістка запитала його про електромобіль, він зазначив, що "буде трохи сором'язливим у цьому питанні".

Якщо ви зробите певний крок назад, то зрозумієте, що машина багато в чому є роботом. Автономний автомобіль – це робот. Є багато речей, які ви можете зробити з автономією. І ми побачимо, що зробить Apple,
– сказав Тім Кук.

Чи вийде авто на ринок

Кук зауважив, що навіть якщо Apple розглядала можливість автономного автомобіля – це не означає, що транспортний засіб обов'язково повинен вийти на ринок.

Ми так багато речей досліджуємо внутрішньо. Багато з них ніколи не побачить світ,
– наголосив Кук.

Також він відмовився коментувати, коли його запитали, чи цей проєкт Apple матиме щось спільне з технікою, яку вже випустила компанія. Однак додав, що Apple любить "інтегрувати обладнання, програмне забезпечення та послуги і знаходити точки перетину між ними".

"Ми вважаємо, що саме тут відбувається магія", – сказав Тім Кук.

Електромобіль від Apple: коротко

  • Кілька звітів свідчать про плани Apple побудувати свій автомобіль до 2024 року.
  • Є інформація, що компанія провела перемовини з Hyundai, Kia та Nissan щодо партнерства. Водночас усі автовиробники заперечують це.
  • Apple нещодавно запатентувала деякі особливості автомобіля. Зокрема, способи надсилати попередження водіям та створювати нові кліматичні системи.
  • Варто зазначити, що Apple може стати не єдиним виробником телефонів, який дивиться на стрімкий ринок електромобілів.