Компанія Automattic, яка є власником всесвітньо відомої системи управління контентом WordPress, сама минулого року залучила 300 мільйонів інвестицій від Salesforce Ventures, а її вартість досягла 3 мільярдів доларів.

Зверніть увагу Знайдено співзасновника Google, який зник більше як рік тому: на острові та без супер'яхти

Зараз розробник WordPress та гендиректор Automattic Метт Мулленвіґ вирішив й сам стати інвестором. Перспективний стартап електронної бізнес-пошти Titan вже оцінюють у 300 мільйонів доларів.

Новий конкурент поштовиків від Google і Microsoft

Нам потрібна альтернатива Google і Microsoft, які почали монополізувати електронну пошту,
– сказав Метт Мулленвіґ, засновник і генеральний директор Automattic.

Він також наголошує на тому що у світі з приблизно 6 мільярдів облікових записів електронної пошти, тільки частина – це облікові записи електронної пошти малого бізнесу. Саме їм, на думку Метта Мулленвіґа, потрібен окремий продукт, значно більш орієнтований на їх потреби.

Електронна пошта для бізнесу

Такої ж думки засновник і головний виконавчий директор Titan Бхавін Туракхія

Електронна пошта отримала значний поштовх у розвитку, коли більше ніж 15 років тому з'явився Gmail. Проте відтоді не було жодних спроб переосмислити електронну пошту для сотень мільйонів бізнес-акаунтів,
– сказав засновник сервісу Titan

До теми Засновники Google вперше з 2017 року продають акції компанії: що трапилось

З його слів стартап Titan хоче заново створити професійну електронну пошту для власників малого бізнесу, які тільки починають свою цифрову діяльність.

Компанія націлена на партнерство з 10 провідними світовими вебхостингами, реєстраторами доменів і розробниками сайтів, кожен з яких має десятки мільйонів клієнтів. У компанії вже укладено угоду про партнерство з WordPress.com.

Що пропонує сервіс Titan

Функції Titan охоплюють електронні листи з таймером, нагадування про подальші дії, шаблони електронних листів і календар, який може взаємодіяти з іншими популярними календарними службами. Також сервіс пропонує для власників акаунтів можливість побачити, хто прочитав направлені ними листи.

Titan орієнтований на бізнес-клієнтів / Ілюстрація Titan

Крім цього Titan має власний додаток для мобільних телефонів, який не підтримує роботу з електронними поштами на сервісах Google, Microsoft та Yahoo!