У раунді також взяли участь Kleiner Perkins, Caffeinated Capital, Activant Capital та Stripes. У 2021 році компанія збільшила свої доходи у 20 разів.

Зверніть увагу Як організувати промокампанію на раз-два-три: легко, швидко, влучно

Що відомо про Settle

Settle – стартап з управління грошовими потоками (кеш флоу) бізнесу. Розвиває інструмент, що об'єднує у собі всі платежі, фінансування і звітність для того, щоб бренди могли швидше масштабуватись. Створений у 2019 році американським підприємцем Алеком Кенігом.

Український офіс стартапу

В Україні сьогодні працює велика частина команди Settle – 13 людей. Офіс розташований у Львові. Окрім зарплати, компанія пропонує співробітникам опціони та можливість дистанційної роботи. Після залучення інвестицій, українську команду планують розширювати, наймаючи 1 – 2 людей щомісяця. Наразі шукають спеціалістів рівня Sinior.

Наша команда у Львові – це фаундинг-команда, ми розпочали діяльність наприкінці 2019 року, тоді нас було четверо: засновник Алек Кеніг, я, як продакт-дизайнер, і два інженери,
– розповідає представник українського офісу Settle Євген Рудий.

Євген Рудий наголошує, що український офіс – це не аутстаф чи аутсорс, а повноцінна продуктова команда компанії. Половина інженерів і весь продакт-дизайн розташовуються у Львові, а решта інженерів, бізнес-команда, СТО та засновник – у США.

До слова, загалом у компанії працює 40 людей, однак команду планують розширити до 100 на початок 2022 року. Окрім Львова, офіси Settle розташовуються також у Сан-Франциско та Нью-Йорку.