Прескотт виконував обов'язки генерального радника Tesla з 2019 року. Тепер він буде головним юридичним консультом Luminar – компанії мільярдера Остіна Рассела.

Цікаво Маск за тиждень раптово розбагатів майже на 13 мільярдів доларів: його обігнав Арно

Досвід Прескотта

У своїй кар'єрі Прескотт працював над кількома проєктами, що стосуються автономних транспортних засобів. До перебування в Tesla він провів десять років у Ford.

Також пізніше він працював старшим радником підрозділу автономного водіння Uber.

"Прескотт розуміє виклики та нюанси роботи як у просторі автономного водіння, так і в автомобільній промисловості ширше. Ми сподіваємось на його розуміння та досвід, продовжуючи масштабувати наш бізнес та пришвидшувати розширення нашого продукту та комерційних дорожніх карт", – сказав мільярдер Остін Рассел.

Маск критикував Luminar

Генеральний директор Tesla Ілон Маск завжди критикував технологію, яку використовує Luminar. Ще у 2019 році Маск описав технологію Luminar, як "приречену". Водночас зауважив, що Tesla покладається на набір зовнішніх камер та інших датчиків для своїх зусиль з автономним керуванням.

Коротко про Luminar та Остіна Рассела

  • Luminar вийшов на фондовий ринок Nasdaq шляхом зворотного злиття в грудні. Це зробило 26-річного генерального директора Остіна Рассела мільярдером практично за одну ніч.
  • Статки Рассела –2,4 мільярда доларів.
  • Лазерні датчики, які виробляє компанія, використовували для створення самокерованих автомобілів Volvo та Toyota.