Цього року через пандемію компанія збільшила прибутки, адже більшість фінансових операцій перейшли до електронної комерції і зрість попит на цифрові платежі, повідомляє видання CNBC.

Цікаво Ніхто не знає, що в коробці: як 33-річний китаєць заробив кілька мільярдів на іграшках

А загальна вартість акцій компанії зросла на 1300%, а її співзасновники стали мільярдерами Але Молнар міг не досягнути таких успіхів, якби не одна порада його попереднього керівника.

Це сталося у 2012 році, коли Молнар був випускником Сіднейського університету та працював інвестиційним аналітиком під керівництвом Марка Карнегі – партнера-засновника австралійської приватної компанії MH Carnegie & Co.

Тоді Молнар продавав коштовності на eBay зі своєї кімнати у гуртожитку. Але він хотів розширити бізнес і запустити власний ювелірний вебсайт. І посприяв цьому саме Карнегі.

Марк Карнегі обернувся і сказав: "Я не знаю, для чого ви тут працюєте, вам потрібно вкладати більше часу у свою справу,
– згадує Молнар.

Карнегі запропонував йому покинути роботу на 12 місяців, але за умови, що той зможу знову повернутися, якщо у нього нічого не вийде. "Він знав, що я ніколи не збираюся цим займатися, але це дало мені шанс спробувати", – сказав Молнар, який через кілька місяців запустив Ice Online.

До сьогодні цей вебсайт залишається активним, але його успішний бізнес Afterpay розпочався лише через два роки. Тепер Молнар сам дає поради.

Я завжди думав, що, закінчивши університет, мені потрібно знайти роботу, і що я не зможу створити свій власний бізнес. Але це можливо. Власна справа просто потребує багато часу, щоб дістатися туди, де ви досягнете успіху,
– радить він.