Проте не всі у захваті від такої благодійності мільярдерів. Зокрема, Нія Вассінк, некомерційна консультантка та співведуча подкасту "Некомерційна реструктуризація", в інтерв'ю Market Watch розкритикувала це рішення, назвавши 5% надто малими.

Цікаво Запекла ворожнеча: головні історії, у яких між Маском та Гейтсом виникли суперечки

За її словами Арнольди можуть віддавати набагато більше, оскільки їх статки оцінили в 3,3 мільярда доларів.

Вони рухаються у правильному напрямку, але цього недостатньо. Вони хочуть займатися благодійністю, зберігаючи своє багатство і владу. А це непов'язані речі. Ми не можемо побачити реальних змін, допоки заможні люди все ще тримають гроші та владу,
– стверджує Нія Вассінк.

"Вони повинні використовувати своє багатство таким чином, щоб вони більше не були мільярдерами", – додала консультантка.

Що відомо про благодійність Арнольдів

Попри слова критиків, подружжя Арнольдів є одним з найбільших донорів у США. Протягом останніх років вони віддавали значно більше, ніж 5% від своїх статків. Наприклад, минулого року подружжя пожертвувало 567 мільйонів доларів на благодійність – 17,18% від їх власного капіталу.

На що жертвували гроші Арнольди:

  • зниження цін на ліки;
  • припинення масового ув'язнення;
  • покращення податкової політики.

Філантропія є важливим інструментом розв'язання системних проблем, що стоять перед нашою країною. Приватні донори роблять те, що часто ігнорують політики,
– сказав Девід Хеберт, менеджер з комунікацій Arnold Ventures.