Ванесса Браянт прокоментувала розірване партнерство. Вона наголосила, що сподівалася на все життя створити партнерство з Nike, яке зображає спадщину її чоловіка.

До теми Nike врегулював позов з виробниками кросівок з людською кров'ю: людям віддаватимуть гроші

Ми завжди будемо робити все можливе, щоб вшанувати спадщину Кобі та Джиджи (доньки, яка загинула з ним – 24 канал). Це ніколи не зміниться,
– запевнила Ванесса.

Що сказали у Nike

У вівторок Nike підтвердив цю новину для Insider і сказав, що Браянт був важливою частиною глибокого зв'язку бренду зі споживачами.

"Він штовхнув нас і покращив усіх навколо себе. Хоча наші договірні відносини закінчились, він все ще залишається глибоко улюбленим членом сім'ї Nike", – запевнив речник.

Контракт між Браянтом та Nike: головне

  • Брайант підписав контракт з Nike у 2003 році. Серія його фірмових кросівок була однією з найпопулярнішого взуття, яке продав бренд Nike.
  • Після смерті Кобі Браянта з'явилися повідомлення про те, що він хотів припинити партнерство з Nike, щоб продовжити співпрацю з брендом взуття Mamba.
  • Американський венчурний капіталіст запевнив, що Браянт не був задоволений Nike і збирався розірвати контракт з брендом у 2020 році. Тоді у Nike відмовилися коментувати цю новину.