Так, акції Tesla впали на 16% з початку тижня. Це сталось після заяви Маска щодо того, чи слід продати його частку в підприємстві – 10%.

Читайте також Монета Lord Edge зросла в ціні на 825%: як до цього причетний Ілон Маск

Це найбільше дводенне падіння в історії індексу мільярдерів Bloomberg. Маск навіть перевищив рекорд Джеффа Безоса. Той у 2019 році за день втратив 36 мільярдів доларів після розлучення з Маккензі Скотт.

Які статки Маска тепер

Наразі статки Маска після втрат оцінюють у 288 мільярдів доларів. За версією Bloomberg, він все одно залишається найбагатшою людиною у світі. Однак тепер відрив Маска від Безоса скоротився до 83 мільярдів доларів.

У рейтингу видання Forbes Маск теж перший. Він має 271 мільярд доларів.

Що цьому передувало

  • Напередодні мільярдер запитав у своїх підписників у Twitter, чи варто йому продати акції Tesla на суму 21 мільярд доларів, щоб заплатити податки.
  • Понад 3,5 мільйона осіб, тобто понад 50%, проголосували, що Маск таки має продати 10% своїх акцій Tesla. Глава компанії пообіцяв зробити так, як вирішать користувачі.
  • Після цього на криптовалютній біржі FTX токени Tesla коштували по 1139 доларів, що на 6,8% нижче, ніж 5 листопада. Так, цінні папери компанії Tesla значно впали після такої заяви Маска.