Рейси будуть здійснюватися з міжнародних аеропортів "Бориспіль" та "Львів". Авіаперевізник доставлятиме міжнародні вантажі. Про це редакції Бізнес 24 повідомила прессекретарка "Нової пошти".

Зверніть увагу Персоналізований маркетинг: Київстар запрошує на безкоштовний вебінар

"Для перевезення відправлень наших клієнтів ми співпрацюємо з авіакомпаніями-партнерами та дуже вдячні їм за плідну співпрацю. Однак, обсяги перевезень невпинно зростають і потрібно освоювати нові горизонти. Рішення запустити власну авіакомпанію продиктовано тим, що ми хочемо й надалі гарантувати клієнтам високу якість, швидкість та прогнозованість доставки", – коментує Юрій Беневитський, СЕО "Нової пошти Глобал".

Що відомо про Нову пошту

Група "Нова пошта" надає клієнтам – як бізнесу, так і приватним особам – повний спектр логістичних та пов'язаних з ними послуг. До Групи входять українські та закордонні компанії:

  • "Нова пошта";
  • "Нова пошта Молдова";
  • "НоваПей";
  • "Нова пошта Глобал".

"Нова пошта" – лідер логістичного ринку, який забезпечує легку доставку кожному клієнту – до відділення, поштомату, за адресою – і дозволяє тисячам підприємців створювати й розвивати бізнес не тільки в Україні, а й за кордоном. Мережа компанії налічує понад 8700 відділень у всій Україні, а кількість відправлень лише за 2020 рік перевищила 327 мільйонів.

"НоваПей" – небанківська фінансова установа, завдяки якій клієнти компанії можуть здійснювати грошові перекази та операції з електронними грошима.

Читайте також Чому українці вибирають онлайн-покупки: дослідження Smart Shopper 2021

"Нова пошта Глобал" розвиває міжнародну партнерську мережу, щоб надавати клієнтам послуги з експрес-доставки не лише в Україні, а й за кордоном.

Група "Нова пошта" працює з дотриманням всіх норм українського законодавства. За 2020 рік Група перерахувала до бюджету країни 5 мільярдів гривень податків і зборів.