Згідно з недавньою доповіддю The Information, Netflix шукає керівника ігор, щоб допомогти розширити свою ігрову ініціативу. Хоча компанія визнала інтерес до інтерактивних розваг, вона ще не вирішила, у якій саме сфері працюватиме з відеоіграми.

До теми Простий трюк Стіва Джобса: як стати продуктивним та не потрапити у пастку часу

Чому це погана ідея

Хоча все ще не дуже багато відомо про плани Netflix, наразі зрозуміло одне: Netflix, залучившись до ігор, майже впевнено провалиться.

Я дійсно думаю, що вони спробують і зазнають невдачі,
– запевнив керівник компанії Wedbush Майкл Пахтер.

Дійсно, індустрія відеоігор – це дуже ризикований бізнес, і навіть усталені студії з талантами вищого рівня та багаторічним досвідом регулярно згасають.

"У нас є невдачі THQ, Midway, Acclaim, 3DO, BAM, Eidos, Atari, Infogrames, Interplay та, мабуть, деяких інших компаній, щоб продемонструвати, наскільки це важко. Я не розумію, як Netflix може подумати, що може розробляти та продавати ігри", – сказав Пахтер.

Експерт Йоост ван Дреунен погодився з думкою колеги.

Великі технології відмовляють від ігор,
– заявив він.

Невдачі Google, Amazon і Facebook

Йоост ван Дреунен також зауважив, що за останнє десятиліття Google, Amazon і Facebook вклали в ігри сотні мільйонів доларів, але жоден з основних гравців не присутній на ринку відеоігор.

Замість того, щоб створювати відеоігри, вони в основному зосередилися на їхній покупці та доступу. Платформа Google Stadia – послуга потокової передачі відеоігор, схожа на Netflix – є яскравим прикладом.

Варто прочитати Війна на всі сторони: новому гендиректору Amazon пророкують нелегкі часи

Ще одна проблема Netflix

Для Netflix, яка має перевагу володіння улюбленою інтелектуальною власністю, такою як Stranger Things, яка може піддаватися іграм, існує ще одна проблема.

"Створювати ігри з власної ІС також дуже важко. Disney намагався це зробити не менше 3 разів, і його IP набагато сильніший, ніж Netflix", – зауважив Пахтер.