Цьогоріч найвитратнішим містом для заможних людей виявився Шанхай, який посунув з першої сходинки Гонконг. У звіті компанії мовиться, що азійські міста є дорожчими частково тому, що у цих регіонах швидше впорались з пандемією COVID-19.

Цікаво Хакери DDoS-ять, бізнес відповідає: як протистояти кіберзагрозам

Рейтинг найдорожчих міст світу для багатіїв 2021

Місце Місто Країна
1 Шанхай Китай
2 Токіо Японія
3 Гонконг Гонконг (Китай)
4 Монако Монако
5 Тайбей Тайвань
6 Цюрих Швейцарія
7 Париж Франція
8 Лондон Велика Британія
9 Сінґапур Сінґапур
10 Нью-Йорк США

Деталі дослідження

Хоча минулого року колапс у галузі туризму призвів до падіння вартості готельних номерів на 9,3%, квитки на перельоти у бізнес-класі загалом подорожчали на 11%, і це найбільший стрибок у ціні послуг для багатіїв. Вартість елітного взуття для жінок, натомість, впала в середньому на 12%.

Шанхай цьогоріч став найдорожчим містом зокрема тому, що ціни там зросли на 6%, коли у Гонконзі залишились на тому ж рівні, що й були. У Шанхаї спостерігалась "доволі велика аномалія", адже рейси бізнес-класу туди подорожчали на 82%, а номери у готелях – на 15%.

До слова, розкішний спосіб життя загалом, згідно з даними дослідження, став дорожчим лише на близько 1%. Разом з тим, попит на предмети розкоші зменшується, адже більшість заможних людей через пандемію стали більш свідомими та обережними у своїх витратах.