75-річний магнат завжди цікавився "аномальними явищами" і недавно заснував Інститут вивчення свідомості Бігелоу, щоб дослідити, що лежить за межею смерті.

До теми Частка продажів онлайн рекордно зросла: чи все з цим добре

Відповідь на яке питання вартує мільйон доларів

Зокрема, мільярдер хоче дізнатися, чи можливе "виживання людської свідомості після тілесної смерті". Для цього у вчених, неврологів і психологів є час до 1 серпня 2021 року, аби надати відповідь обсягом до 25 тисяч слів. Група фахівців-суддів вибере переможця 1 листопада. При цьому перше місце отримає 500 тисяч доларів, друге 300 тисяч і третє 150 тисяч.

Чому це цікавить американського бізнесмена

Інтерес Роберта Бігелоу до цього питання значно зріс після того, як його дружина Дайана Мона Бігелоу померла в лютому 2020 року від захворювання кісткового мозку і лейкемії. Водночас за свідченнями інших джерел інтерес до цього питання, у Бігелоу виник, коли в 1992 році його син Род Лі наклав на себе руки.

Схоже, що Бігелоу не потрібно аби його переконали в можливості існування свідомості за межами смерті, оскільки, як він сказав в інтерв'ю газеті Times, він і так у цьому переконаний. Проте зараз він хоче отримати наукову відповідь на це запитання

Що відомо про Роберта Бігелоу

Готельний і аерокосмічний підприємець, що володіє мережею готелів Budget Suites of America та аерокосмічною компанією Bigelow Aerospace. За даними видання Universemagazine, Бігелоу збирався відкрити перший приватний космічний готель у 2015 році, але зробити це йому не вдалось. Bigelow Aerospace, заснована в 1999 році, займається створенням житлових приміщень для орбітальних станцій, вироблених з подібних на тканини композитних матеріалів. Фактично, Бігелоу має намір займатися в космосі тим, чим успішно займається на Землі — створенням мережі готелів. Пізніше він зацікавився ще й дослідними космічними апаратами та орбітальними заводами, але почати свою "космічну експансію" бізнесмен планує все ж з готелів для космічних туристів