На думку підприємця, церква нині "активно завдає шкоди світові". 11 членів родини багатія підтримали його рішення і також зреклися мормонізму.

Зверніть увагу Життя без меж: як працювати, відпочивати та залишатися на зв'язку за кордоном

Мільярдер зрікся мормонської церкви

Джефф Грін був прихожанином мормонської релігійної організації "Церква Ісуса Христа Святих останніх днів". Хоча останні 10 років мільярдер не брав активної участі у житті спільноти, наприкінці 2021 року вирішив зректися церкви офіційно: він надіслав листа президенту організації Расселу Нельсону, де попросив видалити його ім'я зі всіх членських списків.

Хоча більшість прихожан – хороші люди, які намагаються чинити правильно, церква наразі активно завдає шкоди всьому світові. Мормонізм перешкоджає глобальному прогресу у сфері прав жінок, громадянських прав, расової рівності, а також прав ЛГБТ,
– заявив багатій.

Разом з тим Джефф Грін пообіцяв пожертвувати 90% свого капіталу (нині його статки оцінюються у близько 5 мільярдів доларів) ЛГБТ-організації Equality Utah. Раніше багатій вже надав близько 600 тисяч доларів спільноті з метою реалізації соціальних ініціатив.

До слова, це не перший подібний інцидент, коли багатії відходять від мормонізму. Брат колишнього губернатора штату Юта Джеймс Хантсмен на початку цього року звинуватив ту ж мормонську церкву у шахрайстві і подав проти неї позов до суду. Багатій хотів повернути мільйони доларів, які він протягом років пожертвував релігійній організації, проте позов згодом був відхилений.