McDonald's розширює нову програму заохочення клієнтів на всю територію США після обмеженого тестування в деяких регіонах. Зареєструвавшись в програмі, можна отримати безплатний ванільний ріжок, чізбургер, МакЧікен або хашбраун після першого замовлення.

Цікаво Нові ринки та бізнес без меж: успішний досвід Amazon, Virgin Group і Київстар

Оновлені умови програми лояльності

Програма My McDonald's Reward замінить попередню програму лояльності My McCafe Rewards. Клієнти, у яких вже були бали, зможуть їх зберегти. Щоб почати накопичувати бали та використовувати безплатні продукти, клієнтам необхідно завантажити додаток McDonald's і завести обліковий запис, що також дозволить також отримати винагороду у вигляді безплатної картоплі фрі.

Зверніть увагу Хакери атакували McDonald's: компанія підтвердила витік даних користувачів

Пожиттєвий запас картоплі фрі від McDonald's

Оператор закладів швидкого харчування оголосив, що 13 липня у США буде проводитись роздача безплатної картоплі фрі клієнтам за новою програмою винагород, а деякі навіть отримають пожиттєвий запас картоплі фрі.

Промопостер MyMcDonaldsFanContest / Фото McDonald's

Для того, щоб стати щасливим володарем "вічної картоплі фрі" – починаючи з 13 липня, треба у твіттер позначити аккаунт McDonald's та використати хештег #MyMcDonaldsFanContest. Крім цього треба написати у твіттері про те, чому саме ви є найвідданішим шанувальником McDonald's, щоб отримати право на участь в конкурсі.

Це цікаво 7 стартапів з України, які знає весь світ: перелік, засновники та інвестори вас здивують