Hilton разом з компанією Gefest Group підписали франчайзингову угоду щодо будівництва в Одесі першого готелю популярної мережі. Він розташовуватиметься у двох будівлях недалеко від курортної зони "Аркадія".

Зверніть увагу Київстар посилив партнерство з Microsoft: ще більше можливостей для клієнтів

Відкриття Hilton в Одесі

Готель на 145 номерів планують відкрити навесні 2025 року під управлінням кіпрського підприємства Millenium Hospitality.

Ми бачимо очевидні переваги для розширення в Україні вже з двома готелями, один з яких приєднається до нашого портфоліо разом із Hilton Kyiv. Зростання міжнародного інтересу до Одеси та стабільний внутрішній попит роблять Hilton Odessa важливим доповненням до нашої європейської мережі,
– заявив старший віцепрезидент з розвитку Hilton у регіоні ЕМЕА Патрік Фіцгіббон.

Що відомо про Hilton Hotels & Resorts

Міжнародна мережа готелів і курортів належить корпорації Hilton Worldwide. Компанію заснував Конрад Гілтон ще у 1919 році, а вже у 2017 році бренд включав понад 5 100 готелів і курортів у 85 країнах світу. Наразі це одна з найбільших міжнародних готельних мереж.

Джерело: Wikipedia

На одному з поверхів одеського готелю заплановано конференц-зал площею 800 квадратних метрів, включаючи бенкетний зал на 300 квадратів, представницький лаунж на даху та оздоровчий центр площею 600 квадратних метрів.