Політик прокоментував допис Ілона Маска, де той запустив опитування серед читачів щодо можливості продати 10% акцій Tesla, щоб сплатити податки. Вайден написав: "Рішення, сплачує найбагатша людина світу податки чи ні, не може залежати від звичайного опитування у твітері. Час податку на доходи мільярдерів настав".

Читайте також Як організувати промокампанію на раз-два-три: легко, швидко, влучно

Різка відповідь Ілона Маска

Реакція Ілона Маска на коментар сенатора Орегону була жорсткою – мільярдер потролив політика. У відповідь на допис Вайдена засновник Tesla та Space X написав:

Чому ваше фото профілю (у твітері – ред. 24 канал) виглядає так, наче ви щойно отримали оргазм?

Світлина сенатора Орегону, яку потролив Ілон Маск / Фото твітер-акаунту Ron Wyden

Що відомо про нові податки для мільярдерів у США

  • За ініціативою Конгресу США від партії демократів, у країні запропонували запровадити додатковий податок для мільярдерів.
  • Нововведення передбачають посилений контроль великих власників акцій – цінні папери розглядаються законодавцями як спосіб напівлегального ухилення від сплати податків.
  • Крім того, виникли суперечності щодо сплати найбагатшими людьми світу податку на прибуток. Так, податок на прибуток Ілона Маска за 2018 рік дорівнював нулю, а Джефф Безос не заплатив ні цента до державної скарбнички у 2007 та 2011 роках.