У компанії заявили, що постачання необхідних для запуску лоукостера літаків у 2022 році не відбудеться. Про це повідомляють російські ЗМІ.

До теми Велика Британія вводить нові санкції проти російських авіакомпаній

Рішення про подальшу долю проєкту ухвалять до кінця року. Однак його команда у повному складі продовжить роботу у холдингу.

У 2022 році постачання необхідних для запуску лоукостера літаків не відбудеться, тому розвиток авіакомпанії з такою бізнес-моделлю зараз, на жаль, неможливий,
– повідомили в авіакомпанії.

Варто зауважити, що 7 червня S7 Space також призупинила проєкт створення ракети-носія легкого класу.

Що відомо про проєкт

Про проєкт створення бюджетного авіаперевізника S7 заявила влітку 2021 року. Початок польотів був запланований на липень, а перші з них планували здійснити в Омськ і Казань. Парк Citrus мав складатися з літаків Airbus A320neo.

Проти Росії ввели санкції

Варто зауважити, що через повномасштабне вторгнення в Україну країни Заходу навесні 2022 року ввели проти Росії безпрецедентні санкції. Зокрема, обмеження торкнулися авіаційної галузі країни-агресорки.

За даними іноземних ЗМІ, найбільший російський авіаперевізник "Аерофлот" найближчим часом зіткнеться з дефіцитом запчастин для літаків через санкції.

За оцінками експертів компанії IBA, яка спеціалізується на бізнес-аналітиці в галузі авіації, щоб підтримувати свій флот у працездатному стані, "Аерофлоту" через кілька місяців доведеться почати розбирати частину своїх літаків на запчастини. Водночас замінити продукцію Boeing та Airbus російськими літаками, щонайменше найближчим часом, не вдасться.

Санкції Великої Британії

У Великій Британії у травні ввели чергові санкції проти російських авіакомпаній. Обмеження стосуються "Аерофлоту", "Уральських авіаліній", а також "Росії". Тепер ці компанії не мають можливості продавати свої слоти в аеропортах Великої Британії.

Нагадаємо, що США отримали ордер на арешт двох літаків російського олігарха Романа Абрамовича через ймовірне порушення санкцій. Їхня вартість разом перевищує 400 мільйонів доларів.

Вас може зацікавити – Росія поспішає компенсувати збитки через санкції: дивіться відео