Інвестиційні збори для фонду є закритими і організовані з метою розширення можливостей купівлі активів та жвавішого розвитку компанії Безоса молодшого. На кінець першого півріччя 2021 року, за даними нормативних документів, HighPost Capital володіла активами загальною сумою 186 мільйонів доларів.

Читайте також Як організувати промокампанію на раз-два-три: легко, швидко, влучно

Що відомо про молодшого брата Джеффа Безоса

Марк Безос – колишній керівник відділу комунікацій Robin Hood Foundation і діючий директор Фонду сім'ї Безос. Він був одним із перших інвесторів Amazon, і у 1996 році придбав пакет акцій компанії за 10 тисяч доларів. Нинішня їхня вартість складала б близько 1,3 мільярда, однак чи володіє він ними досі – не відомо.

Власну інвестиційну компанію Марк Безос заснував у 2019 році разом з Девідом Мороссом, творцем Falconhead Capital. Якщо інвестиції все ж вдасться залучити, HigPost планує розширити свій вплив на галузь спорту, розваг та медіа.

Цікаво Мільйонна спільнота безробітних з Reddit обіцяє бойкотувати Amazon у Чорну п'ятницю

Компанія Безоса молодшого передусім орієнтується на грошові вливання у розвиток бізнесів, власниками та керівниками яких є сім'ї або цілі династії.

Нагадаємо, що у липні цього року Марк Безос долучився до космічної мандрівки свого брата Джеффа на ракеті New Shepard від Blue Origin.