Таку систему технологічний гігант вирішив запровадити з огляду на те, що за прогнозами експертів, онлайн-торгівля не втратить своєї популярності навіть після закінчення пандемії COVID-19. Пілотний проєкт отримав назву "Retail Flex" та передбачає невелику кількість працівників у фізичних магазинах бренду.

Цікаво Нові ринки та бізнес без меж: успішний досвід Amazon, Virgin Group і Київстар

Як це працюватиме

Гібридна система дозволить продавцям працювати кілька тижнів у своєму магазині, і кілька тижнів віддалено. Вдома працівники будуть займатись онлайн-продажами, обслуговуванням клієнтів та технічною підтримкою.

Зазначається, що продавці не будуть прив'язані до конкретного магазину, а працюватимуть там, де буде найбільший попит клієнтів.

Apple пропонує продавцям взяти участь у пілотному проєкті щонайменше протягом шести місяців. Посилення гібридної системи компанія планує здійснити з вересня по грудень 2021 року, коли мають вийти кілька нових iPhone, iPad, Mac, Apple Watch та AirPods.

Продавці Apple зможуть працювати з дому / Фото Pexels

Як гібридна система вплине на зарплати

Компанія відшкодовуватиме співробітникам, які візьмуть участь у гібридній системі роботи, витрати на хороше та швидке інтернет-з'єднання, а також 100 доларів на необхідну техніку. Зарплата при цьому не зміниться, і залишиться однаковою для всіх продавців.

Додамо, що у розпал пандемії компанія Apple попросила тисячі співробітників працювати віддалено, безкоштовно надсилаючи їм продукти Mac для комфортного виконання своїх обов'язків.

Нагадаємо, що у червні компанія завершила повторне відкриття всіх своїх магазинів та розпочала повернення до звичного режиму роботи, знявши обов'язкові обмеження, зокрема носіння масок для клієнтів та продавців магазинів у багатьох частинах США.

Apple скасувала масковий режим у деяких своїх магазинах у США / Фото Apple