Інтерес споживачів до криптоплатежів зростає. Відповідно даних нещодавнього дослідження PYMNTS і постачальника послуг криптоплатежів BitPay, 18 відсотків дорослого населення США – 46 мільйонів споживачів – заявили, що, швидше за все, будуть використовувати криптовалюти для здійснення покупки в цьому році.

До теми Автоматизувати не можна залишити, або Як управляти машинами на відстані

Плани Apple

Оголошення про вакансії, яке було розміщене на офіційному сайті Apple вказує на те, що компанія, можливо, готова перейти на криптовалюти. Apple розмістила вакансію на посаду спеціаліста з розвитку бізнесу, який буде налагоджувати партнерські відносини з постачальниками "альтернативних платежів".

Для цієї посади Apple шукає спеціаліста, який має досвід роботи з цифровими гаманцями, швидкими платежами, "купи зараз, заплати потім" (BNPL) і криптовалютами. Співробітник буде працювати з командою розробників додатків Apple Pay та iPhone Wallet. Це дозволяє припустити, що Apple хоче додати криптовалютні платежі у свій мобільний гаманець.

Apple Pay популярний сервіс платежів / Фото Trashbox

Нововведення PayPal

PayPal дозволить клієнтам виводити криптовалюти. Керівник напрямку блокчейн компанії Хосе Фернандес да Понте, за даними Coindesk, оголосив на конференції, що функція виведення криптовалюти знаходиться в розробці. В цей час PayPal дозволяє користувачам купувати, продавати та зберігати криптовалюти у своєму додатку. Також сервіс запустив функцію "Checkout with Crypto". Ця нова функція дозволить користувачам переміщати свої криптовалюти з платформи PayPal на будь-який сторонній гаманець, що підвищить рівень користування їх криптовалютами, що зберігаються в системі PayPal.

Перехід на криптоплатежі: актуальний бізнес-тренд

Все більше платіжних компаній виходять на ринок, щоб скористатися зростаючим попитом: Visa і Mastercard поповнюють свої портфелі криптовалютних карт, а компанія FIS недавно оголосила про партнерство зі створення лінійки криптовалютних дебетових карт в Європі. Останні плани PayPal ще більше свідчать про його наміри стати лідером в криптовалютному просторі. Водночас дії Apple, ймовірно, гарантують, що компанія не планує відставати від актуальних бізнесових трендів, оскільки поведінка споживачів змінюється і криптоплатежі стають все більш популярними.

Банкіри стурбовані відсутністю нагляду та регулювання на ринку криптовалют

Волатильність криптовалют турбує банкірів  / Фото Unsplash

Криптовалюти, схоже, починають активну експансію в індустрію платежів. Проте відсутність регулювання і підвищена волатильність нагадують, що криптовалютний простір все ще перебуває в стадії становлення. На цьому тижні керівники найбільших банків США виступили в Сенаті, висловивши стурбованість волатильністю криптовалют і відсутністю нагляду. Хоча криптовалютні платежі швидко набирають популярність, їм необхідно подолати ці перешкоди, перш ніж вони набудуть широкого поширення