1. Недостатній капітал

Капітал – це як пальне для компанії. Він забезпечує її роботу. Проте більшість стартапів збиткові і покладаються на збір коштів, щоб утриматися на плаву. Залучення нового капіталу до бізнесу нестабільне, адже невідомо чи вдасться компанії залучити потрібну кількість грошей і коли саме.

Цікаво Як відкрити бізнес вдома: 10 актуальних ідей, готових до втілення

Тож фінансове управління стартапу повинне бути якісним. Потрібно максимально скорочувати витрати там, де це не позначиться на якості послуги чи товару, який стартап має намір продавати.

2. Невідповідна команда

Команда стартапу є однією з ключових складових, яка сприятиме успіху бізнесу. Перші співробітники стартапу визначають його успіх. Якщо найняти не тих людей – вони можуть деструктивно вплинути на культуру компанії та моральний стан працівників.

Тож важливо розробити стратегію підбору персоналу. Важливо звертати увагу не лише на професійні навички, але й на особисті.

3. Дезорганізація при занадто швидкому зростанні

Стартапи повинні рости швидко, однак деякі проблеми виникають, коли вони ростуть занадто швидко. Швидке розширення команди може проявити проблеми з організацією в компанії.

У міру зростання стартапу варто впроваджувати процеси, плани та документацію для сприяння безперервності бізнесу. Повинна бути постійна комунікація, щоб виявити проблеми.

4. Відсутність належного управління та структури

Стартапи іноді не мають чіткого керівника, а їх структура – стихійна. Проте це може призвести до втрачених можливостей для бізнесу.

Бізнес-плани та стратегія є обов’язковою умовою для того, щоб команди стартапів працювали задля спільної мети. Цілі допомагають працівникам набувати повноваження, приймати ключові рішення та виконувати свою роботу. Хоча стартапи часто планують короткостроково, довготривале планування – не менш важливе.

5. Проблеми з управлінням часу

Щодня стартапи стикаються з більшою кількістю проблем, ніж у них є час чи ресурси для їх розв'язання. І хоч здавалося б стратегія розв'язання всіх проблем є вдалим рішення, це не так. Адже розпорошуючи час та ресурси на все, неможливо якісно розв'язати проблеми.

Зверніть увагу Ідеї успішного бізнесу онлайн: 7 речей, які купуватимуть найчастіше у 2021 році

Команди стартапів повинні бути експертами, що визначають пріоритети своєї роботи. Замість того, щоб намагатися вирішити все, їм слід спершу зосередитись на найбільших викликах.